Nasza oferta

Projektowanie stron

Tworzenie stron internetowych i sklepów

Projektujemy funkcjonale i przejrzyste strony internetowe w technologii Responsive Web Design (strony mobilne). Podczas realizacji staramy się podążać za najnowszymi trendami aktualnie panującymi w projektowaniu witryn internetowych. Tak przygotowana strona pozwoli Państwu stworzyć pozytywny wizerunek firmy w internecie. Projektujemy z myślą o potrzebach Klienta, dopasowując grafikę do profilu działalności, kładziemy jednocześnie duży nacisk na optymalizacje strony pod kątem wyszukiwarek.

Co robimy?
Tworzymy strony internetowe od A do Z, sklepy internetowe, pomagamy w doborze hostingu i domeny, projektujemy strony wraz z Systemem Zarządzania Treścią, wdrożenia WordPress, Joomla, Drupal, grafika na potrzeby internetu, przebudowa i administracja już istniejących stron

Projektowanie stron

Grafika komputerowa i fotografia

Zajmujemy się szeroko pojętą grafiką komputerową, nasza oferta obejmuje pełen zakres usług niezbędnych podczas tworzenia wizerunku firmy. Zajmiemy się stworzeniem profesjonalnej identyfikacji wizualnej twojej firmy: tworzymy unikalne logotypy, wizytówki oraz wszystkie materiały reklamowe na potrzeby druku: ulotki, plakaty, katalogi produktów, banery reklamowe, papier firmowy, teczki itp. Dbamy o to, by nasze projekty charakteryzowały się kreatywnością i jednocześnie zapewniały bezproblemowy druk.

Projektowanie stron

Druk cyfrowy i offsetowy / Gadgety reklamowe

Oferujemy profesjonalny druk cyfrowy i offsetowy materiałów reklamowych w dowolnym nakładzie. Drukujemy na materiałach najwyższej jakości, oferujemy duży wybór papierów od 80g do 350g. Drukujemy wizytówki, ulotki, plakaty, broszurki, papier firmowy, kalendarze, teczki itp. Potrzebujesz wydrukować materiały reklamowe swojej firmy skontaktuj się z nami, prześlemy Ci wycenę wraz z terminem realizacji.

Projektowanie stron

Social Media

W Polsce z Facebooka korzysta już ponad 12 milionów ludzi, czy stać Cię aby nie zaprezentować swojej firmy takiemu gronu potencjalnych klientów?

Pomożemy Ci wykorzystać potencjał mediów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter i Google Plus do nawiązania kontaktu z Klientami. Przygotujemy dla Ciebie profil na portalach Facebook, Twitter i Google +, pokażemy jak to działa lub poprowadzimy stałe działania reprezentujące twoją firmę w mediach społecznościowych.

Projektowanie stron

Administracja stron i wsparcie IT

Oferujemy pomoc w administracji już istniejących stron. Jeżeli masz już stronę i nie masz czasu aby ją "prowadzić" - ta oferta jest dla Ciebie. W ramach wsparcia informatycznego oferujemy pomoc w doborze i konfiguracji sprzętu komputerowego, konsultacje, doradztwo IT, helpdesk, aktualizacje oprogramowania i upgrade sprzętu.

Kontakt

Masz pytania, napisz lub zadzwoń do nas. Zapraszamy do współpracy.

Napisz do nas

Podaj imię
Twój adres e-mail
Treść wiadomości.

UNITSOFT Michał Kamiński

10-687 Olsztyn ul. Juliana Dadleza 3

NIP: 511-019-07-77

biuro@unitsoft.pl

504 507 515

Znajdziesz nas też na: